Księgowość i inne usługi – cennik Selent&Słupina

Osobom zainteresowanym naszymi usługami dotyczącymi księgowości, prezentujemy orientacyjny cennik. Proponujemy również obsługę kadrowo-płacową, pomoc przy zakładaniu firmy i wiele innych usług dodatkowych. Zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi promocjami.

Cennik wybranych usług księgowych Biura Rachunkowego:

  • księgi handlowe od 499zł netto,
  • podatkowa książka przychodów i rozchodów od 99zł netto,
  • prowadzenie kadr i płac od 35zł netto za pracownika.

 

Ostateczne ceny wszystkich usług świadczonych przez nasze biuro ustalane są indywidualnie. Z tego powodu wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktowania się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości i udzielić pełnych informacji na temat oferowanego przez nas doradztwa księgowego.
Szczegółowe zapytanie ofertowe można wysłać, korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

 

Wyślij szczegółowe zapytanie ofertowe korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

Forma prawna:

Forma ksiąg podatkowych:

Średniomiesięczna ilość dokumentów sprzedaży:

Średniomiesięczna ilość dokumentów zakupu:

Dodatkowe uwagi:

Nr telefonu:

Email (wymagane):

Osoba do kontaktu:

Przepisz kod z obrazka: captcha

Facebook

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Rozumiem i akceptuję