Biuro rachunkowe we Wrocławiu – o nas

Bogate doświadczenie zawodowe dało nam możliwość stworzenia profesjonalnego biura rachunkowego, które oferuje współpracującym z nim firmom kompleksowe wsparcie.  W prowadzonych przez nas jednostkach bez najmniejszych problemów przechodzimy liczne kontrole i audyty księgowe, co stanowi potwierdzenie najwyższej jakości usług.

Niezbędne uprawnienia i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Biuro rachunkowe Selent&Słupina, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów, posiada ochronę ubezpieczeniową w PZU S.A. Kompetencje wspólników potwierdzone są wpisem na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych:

• Agnieszka Słupina nr 26401/01
• Justyna Selent nr 13142/06

Selent & Słupinabiuro wrocław

 

Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Sprawna komunikacja to owocna współpraca

W kontaktach z Klientami stawiamy przede wszystkim na rzetelność oraz na sprawną komunikację. Wierzymy bowiem, że jest to fundament udanej współpracy. Jesteśmy elastyczni, dostosowując się do potrzeb obsługiwanych firm. Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach w celu pogłębiania swojej wiedzy. Mają również stały dostęp do publikacji i specjalistycznych serwisów informacyjnych. Wszystko po to, by usługi księgowe świadczone przez nasze biuro były na najwyższym poziomie. Zapewniamy szeroki wachlarz usług – od rozliczeń z US i ZUS-em, przez prowadzenie ewidencji dokumentów, po doradztwo przy przekształcaniu firmy.

Ponadto, współpracę z klientami opieramy na właściwym zrozumieniu specyfiki jego działalności, indywidualnie dostosowując się do jego potrzeb.

Pracujemy na nowoczesnych programach komputerowych:

  • CDN Comarch OPT!MA
  • CDN XL

Dokonujemy również rozliczeń w oparciu o posiadany przez klienta program komputerowy stosowany dotychczas w jego firmie. Proponujemy też obsługę w siedzibie klienta w oparciu o nasze oprogramowanie Optima i CDN XL. W ramach współpracy księgowa zapewnia także dostęp online do prowadzonych ksiąg.

Zapraszamy do współpracy – biuro rachunkowe Selent&Słupina

Naszą pozycję wśród innych biur rachunkowych wyznaczają Klienci, których grono stale się powiększa. A wszystko dzięki wysokiemu poziomowi merytorycznemu i nastawieniu na potrzeby Klienta. Naszym atutem jest też szeroka oferta, która obejmuje nie tylko standardowe elementy obsługi księgowej, ale również unikalną usługę wirtualnego biura, usługi nadzoru i audytów czy obsługę kadrowo-płacową oraz szkolenia BHP. Dzięki temu każda z firm, które obsługujemy, może otrzymać kompleksowe i wymagane wsparcie.
Zachęcamy do korzystania z usług naszego biura rachunkowego z Wrocławia. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontaktu.

Każdy polecony przez Państwa Klient, który podpisze z nami umowę, upoważnia Państwa do jednorazowego rabatu w wysokości 50% ceny dla nowego Klienta.

Księgowość i podatki

Kompleksowa obsługa usług księgowych i podatkowych dla firm z całego kraju. Doświadczenie gwarantuje fachowe doradztwo.

Zobacz całość

Nadzór księgowy

Nadzór w działach księgowości – oferta dla przedsiębiorstw, które korzystają z księgowości wewnętrznej

zobacz całość

Wirtualne biuro

Udostępnienie adresu w celu rejestracji siedziby firmy wraz z dedykowany numerem stacjonarnym

zobacz całość

Kadry i płace

Powierz nam prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej sporządzanie list płac, rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym

zobacz całość

Facebook

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Rozumiem i akceptuję