Biuro księgowe we Wrocławiu – o nas

Nasze bogate doświadczenie zawodowe dało nam możliwość stworzenia profesjonalnego biura rachunkowego, świadczącego usługi księgowe na najwyższym poziomie. Bez najmniejszych problemów przechodziliśmy w prowadzonych przez nas jednostkach liczne kontrole i audyty księgowe.

Gwarantujemy dobry kontakt na płaszczyźnie Klient – biuro

Biuro, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów, posiada ochronę ubezpieczeniową w PZU S.A.. Kompetencje wspólników potwierdzone są wpisem na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych:

• Agnieszka Słupina nr 26401/01
• Justyna Selent nr 13142/06

Selent & Słupinabiuro wrocław

 

Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta

Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach w celu pogłębiania swojej wiedzy. Mają również stały dostęp do publikacji i specjalistycznych serwisów informacyjnych. Wszystko po to, by usługi świadczone przez nasze biuro rachunkowe były na najwyższym poziomie. Zapewniamy szeroki wachlarz usług – od rozliczeń z US i ZUS-em, przez prowadzenie ewidencji dokumentów, po doradztwo przy przekształcaniu firmy .

Ponadto, współpracę z klientami opieramy na właściwym zrozumieniu specyfiki jego działalności, indywidualnie dostosowując się do jego potrzeb.

Pracujemy na nowoczesnych programach komputerowych:

  • CDN Comarch OPT!MA
  • CDN XL

Biuro rachunkowe – programy CDN i CDN XL:

Dokonujemy również rozliczeń w oparciu o posiadany przez klienta program komputerowy stosowany dotychczas w jego firmie. Możemy również wykonywać usługi w siedzibie klienta w oparciu o posiadany przez nas program komputerowy. W ramach współpracy proponujemy również dostęp online do prowadzonych ksiąg.

Naszą pozycję wśród innych biur rachunkowych wyznaczają klienci, których grono stale się powiększa. A wszystko dzięki wysokiemu poziomowi profesjonalizmu świadczonych przez nas usług.

Każdy nowy klient, który podpisze z nami umowę z Państwa polecenia, upoważnia Państwa do jednorazowego rabatu w wysokości 50% ceny dla nowego klienta!

Zachęcamy do korzystania z usług naszego biura rachunkowego z Wrocławia. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Każdy polecony przez Państwa Klient, który podpisze z nami umowę, upoważnia Państwa do jednorazowego rabatu w wysokości 50% ceny nowego klienta

Księgowość i podatki

Kompleksowa obsługa usług księgowych i podatkowych dla firm z całego kraju. Doświadczenie gwarantuje fachowe doradztwo.

Zobacz całość

Nadzór księgowy

Nadzór w działach księgowości – oferta dla przedsiębiorstw, które korzystają z księgowości wewnętrznej

zobacz całość

Wirtualne biuro

Udostępnienie adresu w celu rejestracji siedziby firmy wraz z dedykowany numerem stacjonarnym

zobacz całość

Kadry i płace

Powierz nam prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej sporządzanie list płac, rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym

zobacz całość

Facebook

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Rozumiem i akceptuję