Blog

ewidencja kadrowo płacowa

Zakres obsługi kadrowo-płacowej

Każdy przedsiębiorca musi należycie wypełniać swoje obowiązki formalno-prawne. Wśród najważniejszych z nich znajdują się przede wszystkim powinności wobec fiskusa, dotyczące prawidłowego rejestrowania zdarzeń gospodarczych, co pozwala na ustalenie poziomu uzyskanego przychodu i ponoszonych kosztów, a tym samym określenie podstawy opodatkowania. W przypadku firm, które zatrudniają pracowników, lista wymagań będzie o wiele dłuższa, ponieważ pojawią się na niej również kwestie związane z zajmowaniem się takimi obszarami jak kadry i płace. We Wrocławiu specjalistą w zakresie ich obsługi jest Biuro księgowe Selent&Słupina, oferujące zarówno rachunkowość pełną, jak i jej formy uproszczone. Przekonajmy się, co łączy się z kwestiami kadrowo-płacowymi….
Więcej…

Więcej…

ksiegowość internetowa

Księgowośc tradycyjna, a online

Ze względu na złożoność zasad rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych większość przedsiębiorstw decyduje się na nawiązanie współpracy z wyspecjalizowanymi firmami zajmującymi się usługowym prowadzeniem ksiąg, rozliczeniami ze skarbówką oraz kwestiami płacowymi i kadrowymi. Na ogół wymaga to jednak częstych kontaktów i regularnego dostarczania dużej liczby dokumentów, co w niektórych sytuacjach bywa dość problematyczne. Rozwiązaniem eliminującym takie niedogodności okaże się profesjonalna księgowość online. We Wrocławiu tego rodzaju wsparcie dla biznesu zapewnia Biuro Księgowe Selent&Słupina. Przekonajmy się, jak to wygląda w praktyce i sprawdźmy, co można zyskać za sprawą takiej opcji….
Więcej…

Więcej…

Facebook

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Rozumiem i akceptuję